English version

Střední průmyslová škola chemická Pardubice

Konečné druhé místo na florbalovém turnaji

Dnes (14. 12. 2016) naši chlapci odehráli zápasy finálové skupiny o celkové pořadí a postup do krajského kola. Florbalový turnaj byl součástí sportovní olympiády středních škol.

Výsledky:

• SPŠCH – AGYS   2:0
  • SPŠCH – Gymnázium Dašická   1:1
  • SPŠCH – SPŠPaS   6:3
  • SPŠCH – SOU Plynárenské   5:3
  • Finálové utkání: SPŠCH – Gymnázium Mozartova  3:3 po nájezdech 3:4

Nakonec o celkovém vítězi turnaje a postupujícím do dalšího kola rozhodl jediný rozhodující nájezd, který úspěšně zakončili naši finálový soupeři. Každopádně chlapcům blahopřejeme k vynikajícímu druhému místu a pevně věříme, že nás nadále budou reprezentovat na dalších soutěžích.

Na florbalovém turnaji nás reprezentovali:

Emlar Dominik – 15 branek, Savický Jan – 8 branek, Kalous Radim – 5 branek,
Zajíček Tomáš – 4 branky, Dominikus David – 2 branky, Jakeš Tomáš – 2 branky,
Kudláček Aleš – 1 branka, Vejvara Dominik – 1 branka, Macháček Ondřej – 2 branky,
Petrus Martin – 1 branka, Brunclík Josef a Chládek Jakub.

img_2127-2

Úspěšný postup do dalšího kola FLORBAL CHALLENGE

Dnes (tj. 12. 12. 2016) žáci z prvních a druhých ročníků úspěšně reprezentovali naši školu na florbalovém turnaji FLORBAL CHALLENGE.

Po vítězných zápasech:

• SPŠCH – Delta 3:0,
  • SPŠCH – SOU Plynárenské 2:0,
  • SPŠCH – SOUz Chvaletice 10:1

postoupili z prvního místa do dalšího kola. Společně s nimi ještě postoupili chlapci z Gymnázium Mozartova a SOU Plynárenského učiliště.

Naši školu reprezentovali:

Brunclík Josef, Vančura Adam, Gregor Milan, Blažek Martin, Formánek Radek, Filip Tomáš, Vašek Ladislav, Zástěra Zdeněk, Naštický Jiří, Rakovský Martin, Hájek Jakub-1, Hájek Jakub-2, Moravec Jakub, Deml Richard, Chládek Jakub.

florbal-2016-12-12-tn

Volejbalový turnaj 2016

V úterý 8. 11. se naši chlapci a ve středu 9. 11. dívky zúčastnili volejbalového turnaje v rámci olympiády středních škol. Chlapci skončili na celkovém čtvrtém místě a dívky na pátém.

Tým chlapců:

Petr Leinweber, Tomáš Smola, Roman Pospíšil, Denis Kretschmer, Vojtěch Obst, Tomáš Kyselo, Víťa Štěpánek, Radek Shejbal a Jan Hubař.

Tým dívek:

Tereza Hloušková, Kateřina Dvořáková, Martina Zachová, Aneta Kašparová, Gabriela Vovková, Lucie Zelená, Lucie Vodičková, Lucie Půlkrábková.

ATLETIKA STŘEDNÍCH ŠKOL

ATLETICKÉ ZÁVODY – CORNY 2015

V úterý 15. září 2015 byl pořádán další ročník atletických závodů středních škol CORNY. Družstvo dívek obsadilo celkové páté místo a chlapci celkové čtvrté místo.

Naší školu reprezentovali níže uvedení žáci:

CHLAPCI

KRUPKA MICHAL, KOLLÁRIK ONDŘEJ, MACH MICHAL, LUPÍNEK DAVID, BRABEC IVAN, UHNAVÝ ROBIN, HRŮŠA VOJTĚCH, ZÁBRANSKÝ MATĚJ, KARBAN TOMÁŠ, FAJMON DOMINIK, HAVRAN JAKUB, LINEK MATĚJ, EŠNER RUDOLF, SHEJBAL RADEK, KUDLÁČEK ALEŠ.

DÍVKY

ZEMANOVÁ KATEŘINA, ZEMANOVÁ VENDULA, ROŠKOTOVÁ LUCIE, BAŽANTOVÁ KAROLÍNA, KROPÁČKOVÁ ANNA, KLAUDYOVÁ LENKA, HEJTMÁNKOVÁ BARBORA, NOVÁKOVÁ KAMILA, JEŽILOVÁ EDITA, KITTNAROVÁ VENDULA.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nejlepší výkony a celkové umístění:

1. místo: KOLLÁRIK ONDŘEJ   100 m: 11,58 s (Rekord školy)

2. místo: HRŮŠA VOJTĚCH  1 500 m: 4:27,19 min (Rekord školy)

2. místo: EŠNER RUDOLF    Koule: 12,76 m

3. místo: FAJMON DOMINIK  Výška: 170 cm

4. místo: SHEJBAL RADEK  Koule: 11,97 m

KLAUDYOVÁ LENKA           200 m: 29,98 s (Rekord školy)

Výsledky z atletických závodů jsou k dispozici na adrese:

KRAJSKÝ POHÁR DÍVEK VE FLORBALU

Ve čtvrtek 16. ledna 2014 se ve sportovní hale v Chrudimi pořádalo Krajské kolo dívek ve florbalu. V silné konkurenci naše dívky nezklamaly a sehrály tři vyrovnaná utkání, ve kterých těsně o jednu branku prohrály. Celkové čtvrté místo je velkým úspěchem.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

VOLEJBAL

Volejbal při naší škole díky úspěchům našich žáků se stává atraktivním sportem. Výsledky z jednotlivých zápasů dokazují stoupající tendenci a kvalitu. Od příštího školního roku máme v plánu zúčastnit se okresní volejbalové ligy a naučit žáky dalším volejbalovým systémům, které efektivně mohou využít při hře.

OLYMPIÁDA STŘEDNÍCH ŠKOL – VOLEJBAL CHLAPCI

VOLEJBALOVÝ TURNAJ STŘEDNÍCH ŠKOL – 2015

Tým chlapců byl sestaven z různých tříd a postup ze základní skupiny do dalšího kola vybojovali: SMUTNÝ JAKUB, ORLÍČEK MATOUŠ, LEINWEBER PETR, BOLEN TOMÁŠ, HOLEK MARTIN, PROVAZNÍK VÁCLAV, NOVOTNÝ JAKUB, VYHLÍDAL MICHAL, KAPLAN TOMÁŠ, KARAL MAREK, MATOUŠ VORLÍČEK, MIROSLAV KEJDA a MATĚJ PECH.

Děkujeme také žákům, kteří přišli podpořit do školní tělocvičny naše týmy chlapců a dívek.

V pátek 21. ledna se tým dívek a 23. ledna tým chlapců zúčastnil zápasů o postup do Krajského kola. Zápasy byly odehrány v tělocvičně na Gymnáziu Dašická.

Obě družstva chlapců a dívek obsadila celkové 3. místo, což je úžasný výkon, který řadí naší školu mezi školy, které dosahují celkově stabilních výsledků nejenom ve volejbalu.

Žákům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

OLYMPIÁDA STŘEDNÍCH ŠKOL – FLORBAL DÍVEK

Ve čtvrtek 28. listopadu 2013 se družstvo dívek naší školy zúčastnilo okresního kola Olympiády středoškolské mládeže ve florbale. Tento turnaj děvčata díky svému ohromnému nasazení vyhrála a postoupila poprvé v historii školy do Krajského kola, které se pořádá 16. ledna 2014 v Chrudimi.

Týmu ve složení, PYSZNA NIKOLA, KUJANOVÁ KATEŘINA, ŠVECOVÁ LUCIE, KAŠPAROVÁ KATEŘINA, KITTNEROVÁ VENDULA, PĚNKAVOVÁ KATEŘINA, NĚMCOVÁ MÍLA, MANDUTZOVÁ NELA, HANOVCOVÁ KAROLÍNA, BARTOŠOVÁ TEREZA, VÍTOVÁ KLÁRA a FUKASOVÁ PETRA, gratulujeme k vynikajícímu výsledku a v Krajském kole přejeme hodně úspěchů. Za učitelský kolektiv přejí všichni tělocvikáři.