English version


Střední průmyslová škola chemická Pardubice

OLYMPIÁDA STŘEDNÍCH ŠKOL – VOLEJBAL CHLAPCI

VOLEJBALOVÝ TURNAJ STŘEDNÍCH ŠKOL – 2015 Tým chlapců byl sestaven z různých tříd a postup ze základní skupiny do dalšího kola vybojovali: SMUTNÝ JAKUB, ORLÍČEK MATOUŠ, LEINWEBER PETR, BOLEN TOMÁŠ, HOLEK MARTIN, PROVAZNÍK VÁCLAV, NOVOTNÝ JAKUB, VYHLÍDAL MICHAL, KAPLAN TOMÁŠ, KARAL MAREK, MATOUŠ VORLÍČEK, MIROSLAV KEJDA a MATĚJ PECH. Děkujeme také žákům, kteří přišli podpořit do školní tělocvičny naše týmy chlapců a dívek. V pátek 21. ledna se tým dívek a 23. ledna tým chlapců zúčastnil zápasů o postup do Krajského kola. Zápasy byly odehrány v tělocvičně na Gymnáziu Dašická. Obě družstva chlapců a dívek obsadila celkové 3. místo, což je úžasný výkon, který řadí naší školu mezi školy, které dosahují celkově stabilních výsledků nejenom ve volejbalu. Žákům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy. KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA