English version


Střední průmyslová škola chemická Pardubice

Úspěch našich žákyň v soutěži Koruna kreativity 2015

Finále

Dne 23. 1. 2015 se žáci naší školy zúčastnili finálového kola soutěže Koruna kreativity, která se konala v Praze. Po úspěchu v 1. kole se opět naši žáci umístili na předních místech a to v kategoriích pánský střih a bodyart.

pánský střih: Jiří Bárta (2.místo) a Natalie Kubová (4.místo).
body art: Alžběta Vondrová (2.místo)

1. kolo

Žákyně a žáci oborů Kosmetické služby a Kadeřník se zúčastnili kadeřnicko-kosmetické soutěže Koruna kreativity, která se konala 14. listopadu v Praze. Tuto soutěž pořádali přední čeští kadeřníci Pavel Filandr a Jakub Syllte. Obrovským úspěchem pro naši školu bylo obsazení 3. míst ve všech kategoriích, kterých jsme se zúčastnili (dámský společenský účes, pánský střih, body art).

Kategorie:
dámský společenský účes: Anna Moučková, model Nicole Motlová (3.místo)
body art: Alžběta Vondrová, model Dominika Urbanová (3.místo)
pánský střih: Natalie Kubová s modelem Tomášem Novotným (3.místo) a Jiří Bárta s modelem Sebastianem Petricem (5.místo).

Všichni zúčastnění soutěžící postupují do finále, které se bude konat v lednu 2015 v Praze.

Všem soutěžícím gratulujeme a držíme palce v dalších kolech a soutěžích, které je v letošním roce čekají.