English version


Střední průmyslová škola chemická Pardubice

Mladý módní tvůrce 2014

Dne 4. 12. 2014 se naše studentky oboru kadeřník a kosmetické služby zúčastnily soutěže MMT ČR 2014 v Jihlavě.

V kategorii TOP střih krátké vlasy se na 1. místě umístila Veronika-Natálie Kubová ze třídy 3K1 s modelkou Hanou Rídlovou ze 3KS a na 4. místě se umístila Viktorie Ledvinová z 3K1 s modelkou Natálií Procházkovou z 3K2.

V kategorii Nail- art se na 5. místě umístila Vladana Sýkorová z 4KS s modelkou Dominikou Urbanovou.

Další soutěžící byly Jana Lásková 9. místo a Anna Moučková 22. místo v kategorii Dámský účes.

Starší ročníky

25. ročník Mladého módního tvůrce 2013 se blíží. Soutěžní klání této prestižní soutěže vypukne dne 12. 12. 2013 v DK Jihlava. Stejně jako v loňském roce se žáci a žákyně oboru Kadeřník a Kosmetické služby chystají reprezentovat naší školu. Zástupce naší školy podpoří spolužáci, do Jihlavy se přemístí hromadně autobusem.  Bližší informace získáte u svého učitele odborného výcviku. Propozice soutěže naleznete zde.