English version


Střední průmyslová škola chemická Pardubice

Festival vědy a techniky v Pardubickém kraji 2015

Dne 26. 2. 2015  nabídla naše škola své prostory již osmému ročníku okresního kola Festivalu vědy a techniky v Pardubickém kraji. Soutěže se zúčastnilo celkem 93 projektů. Soutěžící byli rozděleni do dvou skupin: Junior (projekty ZŠ) a Středoškolák (projekty SŠ). Žáci své projekty prezentovali vývěskovým sdělením a odpovídali na otázky odborné hodnotící komise. Soutěžící bojovali o postup do krajského kola, které se bude konat 19. a 20. března 2015 v Pardubicích. Naše škola měla osm želízek v ohni a všichni s úspěchem obhájili své projekty. Jsou jimi: Lukáš Janecký, Michal Chejn, Iveta Podhorná, Martin Chejn, Martin Vrbický, Vladimír Horka, Jana Marečková, Michal Mach a Jakub Kučera. Všem postupujícím žákům gratulujeme a držíme pěstí v dalších kolech této soutěže.