English version


Střední průmyslová škola chemická Pardubice

Středoškolské mistrovství ČR v disciplínách TFA v Dubně 2016

V pátek 17. 6. 2016 se pět žáků oboru požární ochrana zúčastnilo Středoškolského mistrovství ČR v disciplínách TFA v Dubně u Příbrami. I přes nepřízeň počasí (a dalších okolností), se našemu týmu podařilo už podruhé za sebou získat 1. místo v hodnocení družstev středních škol. Kromě poháru, medaile a diplomu za toto krásné umístění si naše škola opět odvezla i putovní pohár.

Naši školu reprezentovali: Radek ShejbalPatrik Kligl ze třídy 3POPavel Broulík, David CempírekDavid Dvořák ze třídy 1PO.

V konkurenci 59 soutěžících kluci předvedli, že jejich trénink nebyl zbytečný! Velké díky všem za skvělé výkony!

…a příští ročník? Doufáme, že putovní pohár v Pardubicích zůstane.

Více fotgrafií na: http://dubno.cz/index.php/fotogalerie/tfa-2016/show/slid-4/scid-4?jsnisid=1466326094