English version


Střední průmyslová škola chemická Pardubice

Regionální přebor středních škol Pardubického kraje ve střelbě

Ve středu 3. 10. 2018 se na střelnici Pod Vinicí konal již tradiční regionální přebor středních škol Pardubického kraje ve střelbě ze sportovní pistole. Střelci z naší školy v této soutěži pravidelně dosahují výborných výsledků. Ne jinak tomu bylo i v letošním ročníku.

V kategorii dívek naše střelkyně nenašly přemožitele a obsadily celé stupně vítězů. První místo a titul „Přeborník kraje“ získala Natálie Vachková, druhé místo obsadila Simona Řiháková, obě žákyně třídy 4BC1. Třetím místem je doplnila Klára Veverková ze třídy 3BC2.

Mezi chlapci obsadil druhé místo Marek Resutík ze třídy 4D.

V soutěži družstev vybojovalo naše družstvo, především díky skvělým výkonům dívek, první místo a titul „Přeborník kraje“.

Všem střelcům děkujeme za účast a gratulujeme k výsledkům!

Za tým TEV Mgr. Jaroslav Karbaš