English version


Rozpis tříd a učeben pro třídní schůzky 22. 3. 2019

Třída Učebna Třídní učitel Zástupce třídního učitele
1A K372  Mgr. Kašparová Jitka Mgr. Pleskotová Kristýna  
1B H201  Mgr. Novotná Michaela Mgr. Vyvlečková Renata 
1BC1 K370  Mgr. Vidrmová Jana Mgr. Kácovská Petra 
1BC2 K273   Mgr. Marková Eva Mgr. Troníčková Petra 
1BS H307 (LFYZ) Mgr. Poláková Věra Bc. Zeman Aleš 
1C K367  Ing. Burešová Marcela Ing. Tefrová Markéta 
1COOP  ICT2 Mgr. Weis Radek Mgr. Lohynská Pavlína 
1D H309  Mgr. Brožová Rauerová Andrea Mgr. Polanská Jarmila 
1K1 H209  Mgr. Krchová Veronika Machačová Petra 
1K2 H232 Mgr. Pilná Renata Běloušková Markéta 
1PO H203  Mgr. Hubička Lukáš Mgr. Bc. Oprchalská Markéta 
1VK K271 Ing. Bc. Blažková Hana Skálová Michaela 
2A K212 Mgr. Chalupová Martina Ing. Tefrová Markéta  
2B K266  Ing. Čížková Andrea, Ph.D. Mgr. Sodomka Jan 
2BC1 H306 Mgr. Pospíchal Petr Mgr. Chalupová Martina 
2BC2 K368  Mgr. Chválová Šárka Mgr. Katzerová Dana 
2BS H204  Mgr. Zelená Miroslava JUDr. Koubík Karel 
2C K263  Ing. Nožka Jan Mgr. Havel Cyril 
2COOP ICT1 Mgr. Lohynská Pavlína Ing. Návesník Jakub, Ph.D. 
2D K374  Ing. Klímová Drahomíra Mgr. Polanská Jarmila 
2K1 K269  Mgr. Hudeček Ivan Mgr. Bakulová Kateřina 
2K2 K365 Mgr. Bakulová Kateřina Běloušková Markéta 
2PO H310  Mgr. Nix Pavel Mgr. Musílková Radka 
2VK K179  Mgr. Lohynská Pavlína Mgr. Vidrmová Jana 
3A H312  Ing. Stočková Jana Ing. Šimůnková Zdeňka 
3B L131  Ing. Dřevikovský Jakub Mgr. Šmíd Kosek Jakub 
3BC1 H210  Mgr. Vališová Libuše Mgr. Marková Eva 
3BC2 H115 Mgr. Bárta Martin Mgr. Sotonová Lucie 
3C H206 Mgr. Sodomka Jan Ing. Volejníková Alena 
3D K162 Mgr. Křivková Ivana Mgr. Brožová Rauerová Andrea 
3K1 H116  Mgr. Hoffmanová Leona Vyskočilová Renata 
3K2 H303 Mgr. Karbaš Jaroslav Mgr. Slavíková Věra 
3PO H207  Mgr. Kácovská Petra Mgr. Weis Radek 
4A H301  Ing. Havel Lukáš Ing. Burešová Marcela 
4B H108 Ing. Křivčíková Lucie Mgr. Vališová Libuše 
4BC1 K272 Ing. Jirouš David Mgr. Pospíchal Petr 
4BC2 L238 Mgr. Bc. Kouřil Karel Mgr. Bárta Martin 
4C H110  Ing. Pětivoká Miroslava Mgr. Novotný Tomáš 
4D H111  Mgr. Dušek Michal Ing. Zvolská Magdalena, Ph.D. 
4POB H304  Mgr. Novotný Tomáš Ing. Macků Eduard 
4PO L136 Mgr. Sotonová Lucie Mgr. Zelená Miroslava

Orientační plán školy naleznete ZDE.

Den otevřených dveří začíná za...

 

Den otevřených dveří se koná v pátek 9. 12. 2022 od 12.00 do 17.00.