English version


Pracovníci školy

Externí telefonní čísla 464 629 6xx
(telefonní čísla interních telefonických hovorů v budově školy 1xx)

Pedagogičtí zaměstnanci

Jméno Funkce Telefon E-mail Kabinet
Pt Ing. Ptáček Jan ředitel školy 65 ptacek@spsch.cz H102
Sa Mgr. Sankotová Dita statutární zástupce ŘŠ pro organizační, provozní a ekonomické záležitosti 69 sankotova@spsch.cz H100
Ho Mgr. Hojková Petra zástupkyně ŘŠ pro odborný výcvik, přijímací řízení a koordinátor ŠPP 60 hojkova@spsch.cz H105
Ku JUDr. Koubík Karel Pověřenec pro ochranu osobních údajů (DPO) 721 966 430
39
koubik@spsch.cz H120
BaK Mgr. Bakulová Kateřina třídní 2K2, školní metodik prevence bakulova@spsch.cz L341
BaM Mgr. Bárta Martin třídní 3BC2 29 barta@spsch.cz H119
Bk Běloušková Markéta 54 belouskova@spsch.cz K168
BeM Berková Miroslava 37 berkova@spsch.cz L145
Bl Ing. Bc. Blažková Hana třídní 1VK 55 blazkova@spsch.cz K361
Bo Bc. Bolech Petr 31 bolech@spsch.cz K260
BoA Ing. Boňatovský Aleš 74 bonatovsky@spsch.cz L142
Br Ing. Brachetková Věra 51 brachetkova@spsch.cz H205
BrA Mgr. Brožová Rauerová Andrea třídní 1D 58 brozova@spsch.cz H308
Bu Ing. Burešová Marcela třídní 1C 33 buresova@spsch.cz K373
BuZ Burešová Zdeňka zburesova@spsch.cz
ČiA Ing. Čížková Andrea, Ph.D. třídní 2B 33 cizkova@spsch.cz K373
DřJ Ing. Dřevikovský Jakub třídní 3B 72 drevikovsky@spsch.cz L133
Du Mgr. Dušek Michal třídní 4D 47 dusek@spsch.cz H114
DvP Bc. Dvořák Petr 74 dvorak@spsch.cz L142
Ge Mgr. Geřábek Jiří 79 gerabek@spsch.cz K261
Hv Mgr. Havel Cyril 62 havel@spsch.cz H305
HvL Ing. Havel Lukáš třídní 4A 71 lhavel@spsch.cz L337
Hav Mgr. Havlas Pavel 62 havlas@spsch.cz H305
HtV Ing. Hlatký Vladimír hlatky@spsch.cz MH
HlJ Mgr. Hlava Jiří 55 hlava@spsch.cz K361
Hf Mgr. Hoffmanová Leona třídní 3K1 54 hoffmanova@spsch.cz K168
HuI Mgr. Hudeček Ivan třídní 2K1 79 hudecek@spsch.cz K261
HuL Mgr. Hubička Lukáš třídní 1PO 47 hubicka@spsch.cz H114
ChM Mgr. Chalupová Martina třídní 2A chalupova@spsch.cz L330
ChT Mgr. Chrbolková Tereza chrbolkova@spsch.cz L142
ChŠ Mgr. Chválová Šárka třídní 2BC2 75 chvalova@spsch.cz L231
JaJ Janáček Jindřich 73 janacek@spsch.cz K167
JnJ Ing. Janoušková Jitka 33 janouskova@spsch.cz K373
JiD Ing. Jirouš David třídní 4BC1 79 jirous@spsch.cz K261
KaP Mgr. Kácovská Petra třídní 3PO 31 kacovska@spsch.cz K260
Kb Mgr. Karbaš Jaroslav třídní 3K2 47 karbas@spsch.cz H114
KaJ Mgr. Kašparová Jitka třídní 1A 33 kasparova@spsch.cz K373
Kt Mgr. Katzerová Dana 61 dkatzerova@spsch.cz H208
Kl Ing. Klímová Drahomíra třídní 2D 56 klimova@spsch.cz K369
Ke Mgr. Korelová Zuzana 40 korelova@spsch.cz H202
KoP JUDr. Kosek Pavel 29 pkosek@spsch.cz H119
Ku JUDr. Koubík Karel 39 koubik@spsch.cz H120
KoK Mgr. Kouřil Karel třídní 4BC2 29 kouril@spsch.cz H119
KrAl Mgr. Králíková Alena 75 kralikova@spsch.cz L231
Kr Mgr. Krchová Veronika třídní 1K1 54 krchova@spsch.cz K168
KřL Ing. Křivčíková Lucie třídní 4B 71 krivcikova@spsch.cz L337
KřI Mgr. Křivková Ivana 47 krivkova@spsch.cz H114
La Ing. Lacko Pavel 52 lacko@spsch.cz H302
Loh Mgr. Lohynská Pavlína třídní 2COP, 2VK 34 lohynska@spsch.cz K366
LuF Ing. Lukaštík František 47 lukastik@spsch.cz H114
Mc Macelová Jana 44 macelova@spsch.cz K170
Ma Ing. Macků Eduard 31 macku@spsch.cz K260
MaP Machačová Petra 44 machacova@spsch.cz K170
MaE Mgr. Marková Eva  třídní 1BC2 emarkova@spsch.cz L330
MaJ Mgr. Marková Jitka 29 markova@spsch.cz H119
MaM Mgr. Mazalová Markéta 51 mazalova@spsch.cz H205
MuR Mgr. Musílková Radka musilkova@spsch.cz L341
NaJ Ing. Návesník Jakub, Ph.D. navesnik@spsch.cz L134
NeP Mgr. Nejtek Pavel 74 nejtek@spsch.cz L142
NiP Mgr. Nix Pavel třídní 2PO 79 nix@spsch.cz K261
No Bc. Novák Roman 39 novak@spsch.cz H120
NoM Mgr. Novotná Michaela třídní 1B 71 novotna@spsch.cz L337
NoT Mgr. Novotný Tomáš třídní 4PO 62 novotny@spsch.cz H305
NoJ Ing. Nožka Jan třídní 2C 52 nozka@spsch.cz H302
On Ing. Bc. Ondřejová Blanka 58 ondrejova@spsch.cz H308
Op Mgr. Oprchalská Markéta 74 oprchalska@spsch.cz L142
OpI Ing. Oprchalský Ivo 74 oprchalsky@spsch.cz L142
Pv Pavlatová Renáta 37 pavlatova@spsch.cz L145
PeL Mgr. Pecina Ladislav 74 pecina@spsch.cz L142
PeO Pelc Otakar 73 pelc@spsch.cz K167
Ing. Petrášová Taťána 33 petrasova@spsch.cz K373
PěM Ing. Pětivoká Miroslava třídní 4C 71 petivoka@spsch.cz L337
Pi Mgr. Pilná Renata třídní 1K2 47 pilna@spsch.cz H114
PlK Bc. Pleskotová Kristýna 42 pleskotova@spsch.cz L140
Po Mgr. Poláková Věra třídní 1BS 51 polakova@spsch.cz H205
Pl Mgr. Polanská Jarmila 60 polanska@spsch.cz H105
PoP Mgr. Pospíchal Petr třídní 2BC1 75 pospichal@spsch.cz L231
SaC Saeed Kiyoko Christina 75 saeedkiyoko@spsch.cz L231
SaP Ing. Bc. Sameš Petr sames@spsch.cz MH
SchP Ing. Schod Pavel 73 schod@spsch.cz K167
Sk Skálová Michaela 41 skalova@spsch.cz K166
Sl Mgr. Slavíková Věra 56 slavikova@spsch.cz K369
SoJ Mgr. Sodomka Jan třídní 3C 72 sodomka@spsch.cz L133
SoP Ing. Soukup Pavel 33 soukup@spsch.cz K373
SoL Mgr. Sotonová Lucie třídní 4POB 74 sotonova@spsch.cz L142
So Ing. Souradová Libuše ICT koordinátor 31 souradova@spsch.cz K260
StM Starobová Markéta 54 starobova@spsch.cz K168
StJ Mgr. Steidlová Jarmila steidlova@spsch.cz
Ing. Stočková Jana třídní 3A 48 stockova@spsch.cz H211
Še Ing. Šedová Jana výchovný a kariérový poradce 58 sedova@spsch.cz H308
Ši Ing. Šimůnková Zdeňka 48 simunkova@spsch.cz H211
ŠkM Mgr. Škopek Michal skopek@spsch.cz MH
Ko Mgr. Šmíd Kosek Jakub 42 kosek@spsch.cz L140
Te Ing. Tefrová Markéta 59 tefrova@spsch.cz H311
To Mgr. Tomanová Iva 56 tomanova@spsch.cz K369
ToP Mgr. Touš Petr 29 tous@spsch.cz H119
Tr Mgr. Troníčková Petra školní metodik prevence 61 tronickova@spsch.cz H208
Tk Třísková Iva 44 triskova@spsch.cz K170
Va Mgr. Vališová Libuše třídní 3BC1 61 valisova@spsch.cz H208
VaM Mgr. Vašák Miloslav 74 vasak@spsch.cz L142
VeV Velc Vítězslav 173 velc@spsch.cz K167
Vd Mgr. Vidrmová Jana třídní 1BC1 34 vidrmova@spsch.cz K366
VoR Bc. Vočadlo Roman vocadlo@spsch.cz L142
Vo Ing. Volejníková Alena 59 volejnikova@spsch.cz H311
Vr Vrbová Monika 54 vrbova@spsch.cz K168
Vs Vyskočilová Renata 44 vyskocilova@spsch.cz K170
Vy Mgr. Vyvlečková Renata 34 vyvleckova@spsch.cz K366
WeR Mgr. Weis Radek třídní 1COP 31 weis@spsch.cz K260
ZeM Mgr. Zelená Miroslava třídní 2BS 42 zelena@spsch.cz L142
ZeA Bc. Zeman Aleš 39 zeman@spsch.cz H120
ZvM Ing. Zvolská Magdalena, Ph.D.  52 zvolska@spsch.cz H302
* H = hlavní budova, K = křídlo navazující na hlavní budovu, L = trakt laboratoří

Provozní zaměstnanci

Jméno Funkce Telefon E-mail Místnost
Balcarová Viera uklizečka L141
Ing. Bořková Lucie rozpočtářka 64 borkova@spsch.cz H106
Brandová Dana kuchařka kuchyň
Burešová Zdeňka laborantka 36 L331
Vančurová Markéta administrativní pracovník 63 vancurova@spsch.cz K265
Dutková Helena uklízečka L141
Ing. Herudková Hana rozpočtářka 64 herudkova@spsch.cz H106
Hnilicová Eva sekretářka 68 hnilicova@spsch.cz H102
Hurychová Renata mzdová účetní 57 hurychova@spsch.cz H107
Chaloupková Radka vrátná 50 L141/K174
Holků Jaroslava kuchařka kuchyň
Ing. Katzerová Miroslava koordinátor zahraničních projektů katzerova@spsch.cz
Konečný Jiří vedoucí stravovacího provozu
Koníř Josef školník 35 konir@spsch.cz L143
Kosinová Helena uklízečka L141
Krauzová Věra laborantka 36 krauzova@spsch.cz L331
Matěnová Ivana uklízečka
Matoušková Lenka laborantka 36 L331
Meloun Jan lektor – instruktor
Picko Pavel vedoucí jídelny 45 picko@spsch.cz kuchyň
Pilař Milan údržbář
Pilařová Jana kuchařka  75
Pluktaite Justina officer for foreign relations pluktaite@spsch.cz
Pokorná Marcela vedoucí kuchařka 45 kuchyň
Rýglová Jaroslava kuchařka kuchyň
Fišerová Helena uklízečka L141
Sopóciová Pavlína uklizečka L141
Šebková Jaroslava kuchařka kuchyň
Šepsová Ilona uklízečka
Sudová Naděžda vrátná 50 K175
Voženílková Jitka pokladna, stravování 46 vozenilkova@spsch.cz H117
Bc. Zabilanská Hana účetní 43 zabilanska@spsch.cz H118
Žádníková Ľubomíra kuchařka kuchyň
* H = hlavní budova, K = křídlo navazující na hlavní budovu, L = trakt laboratoří